Søk på styre og daglig leder
Søk på navn og se hvilke bedrifter i Norge personen er registrert som styremedlem eller daglig leder i. Alt hentet fra Brønnøysundregisterets åpne data.
8 treff på «Frode Johansen», gruppert på navn og fødselsår. To personer med nøyaktig samme navn og fødselsår kan fortsatt vises som én oppføring.
Frode Johansen(f. 1968)
- Jon Lilletuns Vei 7 AS — Styremedlem
Frode Johansen
- Høvik Øst Eiendom AS — Styremedlem
- Grensen 9 B AS — Styremedlem
- Vms Eiendom Invest AS — Styrets leder
- Vms Finnmark AS — Styremedlem
- Bunnpris Rosendal AS — Styremedlem
- AS Ringerikes Blad — Varamedlem
- Håndverksveien 13-17 AS — Styremedlem
- Havmannen Borettslag — Varamedlem
- Vms Operations AS — Styrets leder
- Tavleverkstedet AS — Styrets leder
- AS Bygdø Alle 23 — Styremedlem
- Svg Property AS — Styremedlem
- Kammerherreløkka Holding AS — Styremedlem
- Malling Handelseiendom AS — Styremedlem
- Sailing Monkeys AS — Styrets leder
- Hårstad Minde B-2 Pk AS — Styremedlem
- Hårstad Minde Holding AS — Styremedlem
- Hårstad Minde Tomt B-1 Holding AS — Styremedlem
- Strømsø Torg 4 Invest AS — Styremedlem
- Liquid Solution AS — Styremedlem
- Tollbugt 2 AS — Styremedlem
- Mølla Eiendom AS — Daglig leder
- Mølla Eiendom AS — Styrets leder
- Fonct AS — Styrets leder
- Høvik Eiendom Holding AS — Styremedlem
- F & J Invest AS — Daglig leder
- F & J Invest AS — Styrets leder
- Sandosveien 1 AS — Daglig leder
- Sandosveien 1 AS — Styrets leder
- Hårstad Minde AS — Daglig leder
- Hårstad Minde AS — Styremedlem
- Selskapsservice.no AS — Daglig leder
- Selskapsservice.no AS — Varamedlem
- Tollbugt 2 ANS — Styremedlem
- Borettslaget Kittihagen — Varamedlem
- Vms Hordaland AS — Styrets leder
- Vms Trondheim AS — Styrets leder
- Vms Møre og Romsdal AS — Styrets leder
- Nho Elektro — Styremedlem
- Installatørenes Service- og Opplysningskontor — Styremedlem
- Bht Sør Sa — Varamedlem
- Elektroxperten AS — Daglig leder
- Vms Tromsø AS — Styremedlem
- Oppdal Mat AS — Styrets leder
- Glass Senteret Eiker AS — Styremedlem
- Vms Porsgrunn AS — Styrets leder
- Prestrudsenteret og Kløverengas Venner — Styremedlem
- Høvik Vest Eiendom AS — Styremedlem
- Grensen 5-7 AS — Styremedlem
- Kammerherreløkka 3 & 5 AS — Styremedlem
- Pareto Eiendomsfellesskap AS — Styremedlem
- Grønland 55 AS — Styremedlem
- Glynitveien 13 AS — Styremedlem
- Karvesvingen 2 AS — Styremedlem
- Karvesvingen 3 AS — Styremedlem
- Proxter AS — Styrets leder
- Høgslundveien 15 & 17 AS — Styremedlem
- Terminalen 1 B AS — Daglig leder
- Terminalen 1 B AS — Styrets leder
- Maramu AS — Daglig leder
- Maramu AS — Styrets leder
- Høvik Sentrum Utvikling AS — Styremedlem
- Pilotbutikken AS — Styrets leder
- Fokserød Investeringsselskap AS — Styrets leder
- Jk Byggteknikk AS — Daglig leder
- Jk Byggteknikk AS — Styremedlem
- Murerfirma Frode Johansen AS — Daglig leder
- Murerfirma Frode Johansen AS — Styrets leder
- Porsgrunn Eiendom AS — Styrets leder
- S65 Holding AS — Styremedlem
- Årødalen Invest AS — Styrets leder
- Høvik Øst Utvikling AS — Styremedlem
- Catja Eiendom AS — Daglig leder
- Catja Eiendom AS — Styrets leder
- Catja Drift AS — Daglig leder
- Catja Drift AS — Styrets leder
- Vdvf Eiendom AS — Daglig leder
- Vdvf Eiendom AS — Styrets leder
- Ltj Eiendom AS — Styremedlem
- Vdvf AS — Daglig leder
- Vdvf AS — Styrets leder
- Frode Johansen AS — Daglig leder
- Frode Johansen AS — Styrets leder
- Rødbølveien 26 AS — Styremedlem
- Hårstad Minde B4 AS — Styremedlem
- Hårstad Minde B-4 Eiendom AS — Styremedlem
- Chc Holding AS — Styremedlem
- Deeply Safe AS — Daglig leder
- Deeply Safe AS — Styrets leder
- Seabird Eiendom 1 AS — Styremedlem
- Seabird Eiendom 2 AS — Styremedlem
- Grensen Eiendomsinvest Holding AS — Styremedlem
- Grensen Eiendomsinvest AS — Styremedlem
- Centra Høvik Eiendom AS — Styremedlem
- Vms Eiendom AS — Styrets leder
- Kfj Capital AS — Styrets leder
- Euphoria Event AS — Styremedlem
- Grøm Næringspark 19 AS — Styremedlem
- Terminalen 12-14 AS — Styremedlem
- Hårstad Minde Pk B-1 AS — Styremedlem
- Terminalen Heimdal Holding AS — Styremedlem
Geir Frode Johansen
- Haukland AS — Styremedlem
Jan Frode Johansen
- Kiil-Sandtangen AS — Styrets leder
- Storbåtsenteret AS — Styrets leder
- Stathelle Marina AS — Styrets leder
- Telpoint AS — Styremedlem
- Sandtangen Eiendom AS — Styrets leder
- Bergen Marine Service AS — Styrets leder
- Dolviken Brygge AS — Styrets leder
- Kjapp Marina AS — Styrets leder
- Marina Group Norway AS — Styrets leder
- Fossenakken AS — Styrets leder
- Grimstad Eiendomsselskap AS — Styrets leder
- Stathelle Marina Drift AS — Styrets leder
- Asker Marine Service AS — Styrets leder
Jan Frode Johansen(f. 1981)
- Båtpartner Fredrikstad AS — Styrets leder
Jostein Frode Johansen
- Jærtaxi AS — Daglig leder
- Jærtaxi AS — Styremedlem
Nils Frode Johansen
- Crowe Partner Revisjon AS — Styrets leder
Rolf Frode Johansen
- Hergun Sveiseindustri AS — Daglig leder
Roller (styre og daglig leder) hentes fra Brønnøysundregisterets åpne data og oppdateres fortløpende. Vi bruker fødselsår til å skille personer med likt navn fra hverandre, men viser aldri mer enn fødselsåret offentlig — og aldri fødselsnummer.